Атлетик Б и Виляреал завършиха наравно

Жълтата подводница вече шест мача е без победа в Примера

11:57 - 22 Февруари 2021
1075

Атлетик Билбао и Виляреал завършиха наравно 1:1 в среща от 24-ия кръг на Примера дивисион. Гостите поведоха с гол на Морено в 16-ата минута, но баските успяха да изравнят в края на първото полувреме благодарение на попадение на Алехандро Беренгуер.

По този начин негативната серия на "жълтата подводница" продължава, като те са шест мача без победа в Примера дивисион. Момчетата на Унай Емери имат пет равенства и едно поражение. Последният успех на Виляреал в първенството датира от началото на януари, когато тимът победи Селта Виго с категоричното 4:0.

След равенството Виляреал се намира на шесто място в класирането с 37 точки - на 4 от петия Реал Сосиедад. Атлетик Билбао пък са 10-ти с 29 точки.