Беневенто тресна Каляри с обрат за 3 минути

Новакът записа трета победа в последните си четири мача в Серия "А"

15:56 - 06 Януари 2021
2596

Беневенто записа трета победа в последните си четири мача, след като надделя с 2:1 при гостуването си на Каляри. След успешните резултати напоследък отборът вече е далече от зоната на изпадащите и заема 10-а позиция.

Трите точки за тима на Филипо Индзаги бяха осигурени в края на първото полувреме, когато в рамките на 3 минути Марко Сау и Алесандро Туя се разписаха, за да може гостите да стигнат до пълен обрат. Жоао Педро откри резултата в 20-ата минута.

Раджа Наинголан веднага бе сред титулярите след завръщането си в Каляри. Еузебио Ди Франческо обаче не можеше да разчита на доста основни играчи поради контузии. Домакините стартираха активно и попадение на Паволети в началото на срещата бе отменено поради нарушение.