Бенфика не остави шанс на Мидтиланд, Рейнджърс изненадващо падна в Белгия

09:20 - 03 Август 2022
2530

Бенфика е напът да се класира за плефовите на Шампионска лига, след като победи Мидтиланд с 4:1 в първия мач между двата тима в третия кръг в Лисабон.

"Орлите" излязоха напред в резултата в 16-ата минута, когато точен бе Гонсало Рамос. Той реализира още едно попадение в 33-ата минута.

Седем минути по-късно Енцо Фернандес се разписа за 3:0, а Гонсало Пасиенсия добави още едно попадение в 61-ата минута. Пионе Систо реализира почетно попадение за датчаните в 77-ата минута от дузпа.

Изненадващо белгийския Роял Сен-Жилоа победи миналогодишния финалист от Лига Европа Рейнджърс с 2:0 с голове на Теди Теума и Данте Ванзеир.

В най-равностойния сблъсък Монко и ПСВ Айндховен не се победиха и завършиха наравно 1:1. Джоуи Феерман откри за гостите, а Аксел Диаси изравни.

Миналогодишната сензация в турнира Шериф Тираспол загуби у дома с 1:2 от Виктория Пилзен.