Без изненада в Пловдив: Лудогорец би Локо

Разградчани взеха визитата на "Лаута" в мач с пет гола

19:30 - 08 Ноември 2022
2974

Лудогорец победи с 3:2 при визитата си на Локомотив (Пловдив) в мач от 17-ия кръг на efbet Лига.

“Орлите” взеха успех на негостоприемен стадион, след като се възползваха от наивните действия на тима в защита през първата част.

“Смърфовете” играха с твърде висока линия на защитата, въпреки че бяха повели рано в резултата, което им коства множество положения пред Динко Хоркач и съответно три попадения във вратата им.

Мартин Паскалев откри за домакините още в началото на срещата, но Матиас Тисера изравни и след това даде преднина на тима си. Каули пък реализира трето попадение за "орлите".

През втората част Джовани върна отново Локомотив в играта, но до допълнителна промяна в резултата не се стигна. Любопитен факт е, че Лудогорец стартира мача без нито един българин сред титулярните 11.