Бранимира подпука Виктор

Целувал си друга 24 часа след мен - заяви студентката в НАТФИЗ

Нещо за четене
21:50 - 29 Април 2025
2278
Бранимира подпука Виктор

По всичко изглежда, че днес на Виктор не му е ден в „Ергенът“, видя Lupa.bg. След като Любомира му се нацупи, и най-добрата ѝ приятелка и едновременно съперничка – Бранимира – не пропусна възможност да му влезе на мушка. Студентката в НАТФИЗ упрекна Русинов, че се е целувал с Клаудия непосредствено след тяхната целувка: „24 часа не са минали и целуваш друга жена… Не ми е стана приятно, ако си мислиш, че може и да ми е“. Бранимира издаде, че е разбрала от Любомира за намеренията му да „търси отговори“ и от други жени: „Проведохме разговор с Любомира, в който тя ми сподели, че ти си предупредил, че имаш такива намерения и аз се чувствам тъпо. Все едно имаш план“.

Виктор, от своя страна, обясни, че така го е научил живота: „Правя го от уважение. Предпочитам да го кажа преди да е свършен факт“. Бранимира бе категорична пред камерите, че Виктор вероятно е действал с Клаудия „по задължение“, а не воден от чувства. След разговора си с Русинов тя изглеждаше напълно обезверена за бъдещите им взаимоотношения. За това подсказа и реторичния ѝ въпрос към „ергените“ дали очакват да не получат цвете от някое момиче на Церемонията на жълтата роза. С ехидна усмивка тя вдигна тост за Церемонията призова да се вземат правилните решения.

Тази вечер Виктор нямаше късмет и с третата си фаворитка – Клаудия. По време на усамотението им тя директно го попита дали сексуалното му привличане към нея е единственото, което я държи още в предаването. Той обаче отвърна, че това далеч не е главното, а това даде на Клаудия усещанието, че Виктор има много силна тръпка към нея, заради която има смисъл да остане тук, надявайки се тя да е неговият избор. Виктор видя сълзи в очите на Клаудия, а тя се оправда, че са от радост.