ЦСКА 1948 обърна Берое в снега

16:55 - 07 Декември 2023
2159

ЦСКА 1948 се класира за 1/4-финалите в турнира за Sesame Купа на България, след като обърна Берое с 2:1 на заснежения терен в Бистрица.

Сантяго Годой-Кошмара откри резултата в 53-ата минута след грешка на Наумов. След час игра Педриньо изравни, а в 87-ата минута Ивайло Чочев вкара победното попадение.

И двата гола на домакините паднаха след майсторски изпълнения на преки свободни удари.

За домакините на вратата се завръна Даниел Наумов, който не бе титуляр в последните две официални срещи. Също така сред 11-те бе и младежкият национал Никола Илиев. Гостите пък отново бяха с Годой, който пропусна гостуването на Крумовград преди няколко дни и именно Кошмара реализира попадението за "заралии".

Преди срещата Ивайло Чочев получи юбилейна фланелка по случай стоте си мача за клуба.