ЦСКА би, с два гола Естрада затанцува ламбада

Публиката на армейците сътвори уникално пирошоу

23:28 - 28 Септември 2023
4777

Дебютни два гола на Майкъл Естрада донесоха победата на ЦСКА с 2:0 срещу Локомотив София в мач от 11-тия кръг на шампионата.

През второто полувреме наставникът на домакините Нестор Ел Маестро спести силите на двамата си най-добри футболисти – Тобиас Хайнц и Дюкенс Назон с оглед натоварения календар, който очаква отбора.

В 40-ата минута Майкъл Естрада се разписа от близка дистанция след разбъркване при ъглов удар.

Пет минути след това еквадорецът реализира второто си попадение, озовавайки се сам срещу Александър Любенов.

С победата ЦСКА събра 21 точки от 10 мача на четвъртото място във временното класиране, докато Локомотив остава 14-и с 9 точки от 11 двубоя.

В следващия кръг „армейците“ гостуват в Пловдив на лидера Локомотив, докато столичните „железничари“ посрещат втория в таблицата Черно море.