ЦСКА проигра титлата, феновете скандират "Оставка"!

Армейците кръгла нула във Варна, двата отбора завършиха с по 10 души

17:22 - 24 Февруари 2024
6026

Черно море постигна много важен успех с 1:0 над ЦСКА в най-ключовия двубой от 22-ия кръг в efbet Лига, който предложи повече червени картони, отколкото голове.

В 71-ата минута от мача Фернандо Каранга бе изгонен с директен червен картон за влизане с бутоните в крака на Васил Панайотов.

Съдията Валентин Железов показа нов червен картон в 83-ата минута, когато изгони Мазир Сула с втори жълт картон за нарешение срещу Тибо Вион.

Две минути преди края на редовното време Живко Атанасов порази вратата на ЦСКА с глава, след като при един ъглов удар топката бе продължена към него с глава от Атанас Илиев.

С тази победа хората на Илиан Илиев излязоха на първото място във временното класиране с 48 точки, докато възпитаниците на Нестор Ел Маестро останаха трети с 45 точки.