ЦСКА София вкара 6 гола на ЦСКА София II

Съставът, воден от старши треньора Александър Томаш, поведе още в третата минута след гол на Илиан Илиев

15:53 - 07 Септември 2024
1078

Отборът на ЦСКА София победи с 6:2 състезаващия се във Втора лига тим на ЦСКА София II в контролна среща, играна в Банско, предава БНР.

Двубоят се състоя от две полувремена по 35 минути и бе част от заключителната част на лагер-сбора  на "червените" в града.

Съставът, воден от старши треньора Александър Томаш, поведе още в третата минута след гол на Илиан Илиев. Зюмюр Бютучи удвои само две минути по-късно. Момчетата на наставника Владимир Манчев успяха да възстановят равенството с попадения на Марк-Емилио Папазов в 8-та минута и на Радослав Живков в 10-та. До края на първата част точни още бяха Джонатан Линдсет и влезлият от резервната скамейка на мястото на Джеймс Ето'о - Улаус Скаршем, правейки резултата 4:2 за ЦСКА.

След почивката Джейсън Локило и Аарон Исека замениха Илиан Илиев и Зюмюр Бютучи, като именно Исека се разписа в 60-та минута. Две минути по-късно Джонатан Линдсет отбеляза второто си попадение в срещата и оформи крайното 6:2. Последният съдийски сигнал беляза края на лагера в Банско.

Стартов състав на ЦСКА София: Густаво Бусато, Браян Кордоба, Юлиан Илиев, Иван Турицов, Емануел Шакич, Тобиас Хайнц, Марселино Кареасо, Джеймс Ето'о (18' Улаус Скаршем), Джонатан Линдсет, Зюмюр Бютучи (35' Джейсън Локило), Илиан Илиев (35' Аарон Исека)

Стартов състав на ЦСКА София II: Боян Загорски, Лъчезар Иванов, Росен Маринов, Александър Бучков, Наско Цеков, Петко Панайотов, Виктор Василев, Никола Борисов, Симеон Чатов, Марк-Емилио Папазов, Радослав Живков  (35' Теодор Александров).