"Армейците" не вкараха гол в четвърти пореден мач

Актуални новини
19:23 - 31 Януари 2020
3380

ЦСКА продължава със слабото си представяне в предсезонните контроли, след като днес червените загубиха с 0:3 от Виктория (Пилзен). Две попадения за втория в чешкото първенство вкара Коварик (37, 47), а резервата Марко Алвир добави още един в 67-ата минута.

Това бе четвърта проверка за футболистите на Милош Крушчич в Испания, в която те не успяха да вкарат гол. До този момент червените инкасираха три поражения и едно равенство, а головата разлика в тях е 0:9.

Като оправдание за ЦСКА може да се отчете фактът, че днес червените играха в по-експериментален състав, тъй като утре им предстои нова контрола, този път срещу чешкия Яблонец.

Иначе Виктория бе по-добрият тим през целия двубой, а в по-голямата част от проверката играчите на Крушчич трудно преминаваха дори центъра на терена.