ЦСКА загря за Левски с победа и бой на "Армията"

"Червените" представиха отбора за пролетния дял

Актуални новини
20:52 - 08 Февруари 2020
2822

ЦСКА надигра с 2:0 Струмска слава на стадион "Българска армия". Попаденията за червените в генералната им репетиция преди мача с Левски вкараха новото попълнение Стефано Белтраме (44) и Рубен Пинто от дузпа в 79-ата минута. Минути преди края на проверката двата отбора си спретнаха сериозно меле след грубо нарушение срещу Енрике. Футболистът, който дълго време лекуваше контузия, бе фаулиран отзад, което ядоса неговите съотборници и те започнаха да бутат играча на Струмска слава. От скамейката пък нахлу Али Соу, който едва бе удържан да не се сбие със състезателите на тима от Радомир.

Непосредствено преди срещата "армейците" представиха отбора за новия сезон. Феновете видяха двете нови попълнения Ахмед Ахмедов и Стефано Белтраме, а също така завърналите се от наем Божидар Чорбаджийски и Едвин Джеси.

В 44-ата минута Али Соу овладя дълъг пас от Малинов с гръб към вратата, комбинира с Евандро, след което топката стигна до Белтраме, който шутира от 8-9 метра - 1:0 за ЦСКА.

По-настоятелната игра на червените даде резултат отново в 79-ата минута, когато Рубен Пинто реализира за 2:0 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Ахмедов.

В 84-ата минута добра комбинация между Пинто и Кери завърши с опасен шут по земя на втория, който профуча покрай дясната греда.