Дарин Ангелов призна: Изневерявал съм!

Дарин Ангелов гостува в подкаста на Елизабет Методиева, където разкри, че щерката му не се вълнува какви неща се пишат за него и по-скоро упражнява критично мислене.
Дарко разказа за дъщеря си Дария: "Много съм щастлив, че Дария много хладнокръвно и разумно подхожда към тази информация, която започва да стига до нея. Аз съм ѝ обяснил да се замисля преди да отговаря. Да се замисля кои са мама и тати и когато си даде отговора на този въпрос да прецени на какво да вярва. Когато баща ти за пореден път е спряган с някоя красавица, тогава в един момент детето си казва, че това не е вярно. Осъзнава, че почти денонощно е с тати и не го е виждал с жена, така не вярва на тези неща".
Ангелов разказа и за баща си, който по думите му е бил невероятен родител. "Татко казваше така: "Тоя пръст, с който сочиш. Първо трябва да можеш да го насочиш към себе си и тогава към останалите" – това е един от съветите. Той беше мъдрец, много готин баща имах.
Казваше още: "С ръката, която удряш по масата и можеш да нанесеш плесница. Със същата тази ръка трябва да можеш и да погалиш". Аз имах жесток родител!", с насълзени очи разказа актьора.
В Елизабетско Podcast Дарин призна, че е изневерявал. Той обаче е категоричен, че има по-големи грехове, които човек може да извърши. Актьорът разказва и за времената на бедност, в които е израснал и как това го е изградило като човек.