Дарина Павлова показа сина си Илия Калоян

Мадам Мулти позира горда с наследника на Илия Павлов на остров Миконос

Нещо за четене
18:10 - 22 Август 2023
19418
Дарина Павлова показа сина си Илия Калоян

Дарина Павлова показа порасналия си син Илия Калоян и за броени минути успя да предизвика бурни вълнения в профила си в социалните мрежи.

Мадам Мулти, както от години наричат вдовицата на бизнесмена Илия Павлов, демонстрира гордост и щастие в обятията на отрочето си. Както става ясно от кадъра, двамата са на семейна почивка в Гърция.

Наскоро Илия Калоян показа и новото си гадже, с което са заедно от около половин година - апетитна блондинка, за която се знае засега, че е моделка. Показа я навръх 60-ия юбилей на майка си, на който присъстваха само най-близките до популярната фамилия.

Преди време Дарина Павлова бе споделяла в интервю, че синът й е много влюбчив и винаги дава всичко от себе си в една връзка. Но и че не винаги го е подкрепяла в избора му на партньорки. Поне засега изглежда, че бизнесдамата одобрява новата приятелка на наследника си.