Давор Шукер: Успех на Левски!
Хърватската легенда може да присътва на мача с Брага

Хърватската футболна легенда Давор Шукер пожела успех на Левски в предстоящите мачове срещу Спортинг Брага в Лига Европа.
Той разкри, че може да присъства на първия мач в София, който е в четвъртък, тъй като е получил покана от Даниел Боримиров.
„В отлично състояние съм, в пенсия. Точно се върнах от Световното клубно първенство. Видяхме добри мачове. Джани Инфантино направи отлично първенство. Той заслужи много похвали. Челси и Пари Сен Жермен направиха огромно зрелище на финала. На финала стадиона беше пълен. Следях отблизо и Реал Мадрид. Бях в Маями, в Шарлът, във Филаделфия. Гледах полуфинала и финала в Ню Йорк. Доволен съм, че се видях и с Христо Стоичков. Имахме възможност да си поговорим малко. Играхме заедно и за легендите в демонстративния мач. Всичко беше добре. Мога да кажа, че на 57 години се чувствам отлично“, разказа Шукер.
„Даниел Боримиров е мой приятел и голям човек. Беше много голям футболист. Желая му всичко най-хубаво. Пожелавам му Левски да побеждава. Желая му от сърце всичко най-хубаво“, добави той.
„Спомням си как със Севиля играх срещу Ботев Пловдив. Желая успех на всички български отбори в европейските клубни турнири. Даниел Боримиров ме покани на мача на Левски и мога да посетя двубоя в София. Ще видя дали ще мога да бъдат гост на мача със Спортинг Брага“, допълни хърватската легенда.
„Люпко Петрович е уникален човек и треньор. Той е беше много важен в периода ми, като юноша, когато се изграждах като футболист. Научих много от него и съм му много благодарен за всичко“, каза бившият футболист на Реал Мадрид.
„Пожелавам успех на Левски и на всички български отбори в европейските клубни турнири“, завърши Давор Шукер.