Дебют: Десподов вкара за ПАОК, но голът му беше отменен

08:56 - 18 Септември 2023
3986

Кирил Десподов вкара гол в 84-ата минута за ПАОК срещу Арис и взири трибуните на Тумба в Солун, но попадението му не бе зачетено след 4-минутно разглеждане на ВАР. Това стана при 0:0, както и завърши двубоя.

Бившият футболист на Лудогорец се разписа в с хубав удар от десетина метра, след пас от Брандон. Ситуацията бе дълго разглеждана и се оказа, че Брандон е бил с малко в засада преди да получи топката. Така попадението не бе зачетено.

Кирил Десподов започна мача на скамейката, влезе на смяна в 65-ата минута на мястото на мястото на Янис Константелиас.

В 6-ата минута на продължението Десподов опита да спечели дузпа за своя отбор, но реферът не реагира.

Отборът на ПАОК бе по-активния тим от двата, владееше повече топката, създаде повече положения, но не успя да вземе трите точки.

Дова бе първо реми за „черно-белите“ от началото на сезона след 2 победи и една загуба.