Диона проговори за Галин

Диона разкри подробности около напускането на музикалния лейбъл на фолк изпълнителя и продуцент Галин. Певицата призна, че е удовлетворена от взетото решение да е самопродуциращ се изпълнител.
„Определено ми повлия положително“ – категорична е тя в „Шоуто на Николаос Цитиридис“, а за причините за раздялата й Галин казва: „Така реших. Работата ни вървеше, обаче личната ни комуникация нещо куцаше, не се разбирахме и решихме като в една връзка – да приключим“.
Подчертава, че разногласията им не са заради пари. „Ние не сме меркантилни и двамата“ – откровена е звездата и допълва, че са имали не само творчески, но и житейски различия.
Относно това какви са плановете й и дали отново няма да смени стила, не смята да се връща изцяло в рап музиката. Взела е компромисно решение и заявява: „Ще миксирам“.