Ел Маестро полудял на полувремето: Трябваше да водим с 5:0! (ВИДЕО)

Никога не съм виждал някой да убие някого по този начин, крещял треньорът на ЦСКА

20:09 - 03 Октомври 2023
3632

ЦСКА публикува кратко видео от съблекалнята на полувремето на вчерашния двубой с Локомотив (Пловдив), спечелен от "червените" с 2:0. Столичният тим може да съжалява, защото пропусна куп положения пред противниковата врата и резултатът можеше да е далеч по-изразителен.

Въпреки че отборът на Нестор Ел Маестро водеше с 2:0 след първите 45 минути чрез голове на Майкъл Естрада и Дюкенс Назон, наставникът не е бил удовлетворен от тази преднина. Сръбският треньор с английски паспорт е споделил на висок тон, че е доволен от играчите, но не и от резултата, който според него е трябвало да бъде 5:0.

"Трябаше да е 5:0. 5:0 минимум. Играете толкова добре. Толкова добре. Сърцето ви е толкова голямо. Защитават се на 70 метра от нашата врата. Големи топки. Големи топки. Никога не съм виждал някой да убие някого по този начин", крещи пред червените футболисти емоционалният Ел Маестро.