Галена и Габриела направиха „Пълен цирк“

Включиха се Азис и Латинка Петрова

Нещо за четене
13:39 - 25 Юни 2026
1915
Галена и Габриела направиха „Пълен цирк“

Габриела и Галена поднесоха изненада на меломаните – съвместния си проект, носещ заглавието „Пълен цирк“. Песента е представена с атрактивен видеоклип, който вече е наличен в онлайн канала MEGA STAR.

Музиката на парчето е на Константинос Самлидис, аранжиментът и смесването са направени от Даниел Ганев. Текстът е дело на Николай Гурманов и Галена.

В записа с китари и бас участва Янис Пердикарис, като всички инструменти на живо са записани и аранжирани от него.

Видеоклипът е реализиран под режисурата на Иван Димитров – Торекс с оператор Радослав Гочев. Ролите в лентата са поверени на Азис и Латинка Петрова.

Гримът на Габриела е направен от Кирил Чалъков, прическите са на Beri – Galleria, а стилист е Кристиян Пижов.

За визията си Галена също се доверява на гримьора Кирил Чалъков, за прическите – на Георги Петков, а стилист е Добромир Киряков.

Хореографията в клипа е на танцова формация FAME. Фотосите са реализирани пред обектива на Георги Малев.