Ганчев развърза кесията - 300 бона премия за ЦСКА

Армейците ще разделят сумата при бой над Левски за Купата на България

09:07 - 10 Май 2022
1201

Футболистите на ЦСКА ще си осигурят значителна премия при успех в предстоящия в неделя финал за Купата на България срещу Левски, твърди "Тема Спорт".

Ако успеят да защитят спечеления през миналата кампания трофей възпитаниците на Алън Пардю ще си разделят 300 хиляди лева отборна премия. Сумата ще бъде осигурена от собствениците на клуба, спонсорите и наградния фонд на турнира.

Армейците вече си заработиха бонуси за второто място в крайното класиране на efbet Лига.

Още в началото на кампанията на футболистите бе съобщено, че премии за отделни победи няма да има, а са предвидени отборни бонуси единствено при първо или второ място в крайното класиране.

Днес ще стане ясно и каква ще е премия за Левски при успех във финала на 15 май. На спора за трофея ще присъстват 35 000 зрители.