Хебър е първият финалист за Купата на Българи

Пазарджиклии ще защитават трофея си, след като отстраниха Монтана на полуфинала

20:24 - 18 Януари 2020
2131

Носителят на Купата на България по волейбол за 2019 година при мъжете Хебър (Пазарджик) ще защитава трофея си, след като се наложи над Монтана с 3:1 (21:15, 20:25, 25:18, 25:21) в първия полуфинал, който се игра в зала "Младост" в Бургас.

"Тигрите" показаха по-големия си опит във втората половина на мача. След като двата тима си размениха по един гейм, в третия и в четвъртия тимът от Пазарджик имаше категорично превъзходство и успя да се поздрави със заслужен успех.

На финала волейболистите на Хебър ще играят с победителя от втория полуфинален сблъсък, който противопоставя домакините от Нефтохимик 2010 (Бургас) и Добруджа 07 (Добрич).

Спорът за Трофея е на 19 януари (неделя) от 18:30 часа в зала „Младост“ в Бургас.