Хвала, Стево! Северна Македония ни сгъна в Разград, издрапахме равенство

21:05 - 02 Юни 2022
8701

България започна с реми третото издание на Лигата на нациите. Момчетата на Ясен Петров завършиха 1:1 със Северна Македония в среща от група 4 от лига “Ц”, играна на “Хювефарма Арена” в Разград.

Кирил Десподов откри резултата в 13-ата минута, завършвайки страхотна комбинация с Тодор Неделев. Милан Ристовски изравни в 50-ата минута.

В последната минута главният съдия Жереми Пиняр отсъди дузпа в полза на "лъвовете", но след като гледа ситуацията на монитора отмени решението си.

Стартовите състави:

България (4-4-2): 13. Николай Михайлов, 2. Иван Турицов, 3. Андреа Христов, 15. Петко Христов, 14. Антон Недялков, 17. Георги Миланов, 6. Филип Кръстев, 18. Ивайло Чочев, 8. Тодор Неделев, 11. Кирил Десподов, 9. Атанас Илиев.

Северна Македония (4-4-2): 1. Столе Димитриевски, 11. Дарко Чурлинов, 14. Дарко Велковски, 6. Висар Муслиу, 8. Езджан Алиоски, 7. Елиф Елмас, 10. Енис Барди, 20. Стефан Спировски, 3. Стефан Ашковски, 19. Милан Ристовски, 9. Александър Трайковски.

Снимка: LAP.BG