И Ботев Враца напред за Купата

17:43 - 22 Октомври 2020
2376

Ботев Враца се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на България след победа като гост над тима на Надежда Доброславци. Двубоят завърши с успех с 2:0 за "зелените", като попаденията реализираха Юлиян Ненов и Владислав Узунов.

Ботев бе по-активният отбор на терена и поведе в резултата с гол на Ненов в 32-ата минута. Петър Атанасов центрира отляво и намери непокрития във вратарското поле свой съотборник, който плонжира и с глава прати топката в мрежата за 1:0.

Само 3 по-късно Влади Узунов вкара второ попадение. Той се разписа с плътен удар извън наказателното поле на домакините. След почивката двата тима не успяха да си отбележат повече попадения и в крайна сметка Ботев Вр се поздрави с успеха и продължава напред в турнира.