И Десподов не спаси ПАОК във врящия котел Истанбул

Галатасарай се справи срещу "орлите"

11:55 - 26 Септември 2024
858

ПАОК и Кирил Десподов стартираха със загуба в Лига Европа. Гръцкият шампион бе победен от Галатасарай с 3:1. Българският национал се появи на терена в 77-ата минута.

В 27-ата минута Габриел Сара стреля от границата на наказателното поле. Неговият удар бе спасен от Доминик Котарски в последния момент.

В края на първото полувреме Юнус Акгюн и Виктор Осимен имаха добри положения, но резултатът остана непроменен.

Три минути след старта на втората част турският отбор откри резултата, след като Абдул-Рахман Баба си вкара автогол.

В 67-ата минута ПАОК изравни, като Янис Константелиас се разписа от близко разстояние.

До края на срещата Галатасарай бе по-активният отбор и заслужено се поздрави с успеха след попадения на Акгюн и Мауро Икарди.