И Валери Симеонов се юрна за президент
Бившият вице и Цветан Манчев са двойката за "Дондуков"2 на Патриотите
                                            Новини
                                        
                                        
                                            11:58 - 07 Октомври 2021                                        
                                                                                                            
                                        3411
                                    
                                                                    
                                
                                Валери Симеонов и Цветан Манчев са кандидатпрезидентската двойка на "Патриотичен фронт", в която участват НФСБ, БНДС „Целокупна България“ и БДС-Радикали. От обединението заявиха, че кандидатите им са достойни хора, които носят у себе си любовта към България.
"Ние направихме всичко възможно, преди да бъдат издигнати кандидатури, да поканим нашите бивши партньори. За съжаление, нашата покана не беше приета. Ние последни си заявихме решението, изчаквайки, но те се регистрираха самостоятелно много по-рано.
Което не означава, че ние няма да работим за широко патриотично обединение. Защото като няма патриоти, в Народното събрание е масово бездействие. Трябва да има патриоти в парламента", смята кандидатът за държавен глава.

Снимки: Агнес Методиева
            