Има пари, угажда си: Богданска се издокара с чанта и сандали за 10 бона (Снимки)
Александра блести в „Шанел”

Александра Богданска отново показва своя безупречен стил, с което не само привлича вниманието, но и доказва, че е истинска моден икона. Този път тя блести с изискана чанта и чехли „Шанел”, които са перфектно допълнение към визията й. Чантата, с характерния си класически дизайн и елегантност, е символ на вечната мода и безкомпромисното качество. Чехлите, в същата стилни и актуални, които подчертават не само модния усет на Александра, но и нейното умение да съчетава комфорт с лукс.
Не е случайно, че Александра е любимка на модните. Тя не се страхува да изрази индивидуалността си, като същевременно остава вярна на своя стил. Всеки детайл, от чантата до чехлите, излъчва увереност и неповторим стил, който може да бъде оценен и от най-изискания моден поглед.
Проверка на Lupa.bg показа, че струва 3000 евро, в зависимост от конкретния модел и материалите. Сандалите струват 2000 евро.