Инфлуенсърка: Развод! Не се търпи, много му е голям!

Звездата от NFL Мат Калил получи оферта от 300 000 долара от порно сайт, след като бившата му жена призна, че бракът им е приключил заради размера на пениса му

Изповеди
22:00 - 09 Ноември 2025
4226
Инфлуенсърка: Развод! Не се търпи, много му е голям!

Звезда от NFL се сдоби с оферта от 300 000 долара от сайт за възрастни след доста уникално признание от бившата си съпруга.

Хейли Калил се разведе с американския футболист Мат Калил през 2022 г. и наскоро проговори открито за причините си за раздялата, споменавайки размера на пениса му.

По време на стрийминг с Марлон Гарсия, инфлуенсърката твърди, че

„най-големият фактор“ за развода им е неговият доста голям пакет.

Мат Калил е бивш американски футболист, който е играл като офанзивен гард в Националната футболна лига (НФЛ). Той е известен с това, че е бил избран под номер 4 в драфта на НФЛ през 2012 г. от отбора на Минесота Викингс. 

Големите пари идват при бившия футболист и след края на спортната му кариера

Когато се развеждат, двойката го е отдала на „непреодолими различия“. Но Хейли говори за проблемите със сексуалния си живот, тъй като тя и спортистът „се опитват да направят проклетото нещо“ и влагат усилия за брака си.

„Опитахме всичко: терапевт, лекари. Дори не лъжехме... Потърсихме каква ли не помощ“ каза тя. „Опитахме, невъзможно е…“

Влиятелната жена каза, че

бившият ѝ съпруг е бил като „0,01 процента от населението“,

когато става въпрос за този „проблем“, без всъщност да говори директно за пениса му на глас. Според специалисти, тези „0,01 процента“ вкарват футболната звезда в категорията 24+ сантиметра…

Хейли все пак ясно заяви, че Мат е страхотен човек, казвайки, че е нейният „приятел“.

Големият „фрагмент“ съсипал брака на Хейли и Мат

И добави, че „един фрагмент“ не „улавя пълната история за това колко значими са били нещата“.

Точно този „фрагмент“ обаче привлече вниманието на порно сайта CamSoda и оттам проявиха жив интерес към Мат.

Сайтът за уебкамери за възрастни очевидно е на път да даде на играча 300 000 долара, за да се включи в платформата.

„Ти показа, че можеш да понасяш удари на терена и извън него и все пак да стоиш изправен, дори когато твърденията са в тази рядка ситуация с „0,01% от населението“, каза Дарин Паркър, вицепрезидент на CamSoda, според TMZ.

„Точно затова бихме искали

да ти предложим партньорство от 300 000 долара,

за да ръководиш нашата кампания „Big Confidence“.

„Тази кампания е в чест на мъжете, които могат да се смеят на себе си, да признаят историята си и да превърнат вирусните моменти в овластяване. Ще бъдете представени в безгрижно, забавно съдържание за сила, позитивизъм и прегръщане на живота, и да, всичко това с безкомпромисна увереност.“

Мат все още не е направил публични коментари по цялата тази ситуация, а Хейли признава, че не е мислила, че ще привлече толкова много внимание.