Иван Горанов: Прекрасно е да си отново у дома
Искам всички да сме здрави и да зарадваме всички привърженици, защото го заслужават, каза бранителят

Левият бек на Левски - Иван Горанов, сподели първите си впечатления, след като се завърна в клуба. Той даде кратко изявление пред клубната телевизия и сподели радостта си, че отново ще играе със синята фланелка.
„Чувствам се прекрасно, радвам се, че се завръщам в Левски. Винаги е прекрасно да играеш за любимия клуб. Не съм преставал да следя ситуацията около Левски. Надявам се тя да се подобрява занапред“, каза той.
„Ще дам най-доброто от себе си, за да помогна на младите, които са много талантливи, но имат нужда и от самочувствие. Самочувствието идва с победи“, допълни бранителят.
„Атмосферата и колектива са чудесни. Радвам се, че съм си у дома отново. Видях, че момчетата искаха да зарадват феновете, които ни подкрепяха през цялото време, даже и след загубата. Раздадоха се момчетата, но не се получи. Занапред ще е различно“, заяви Горанов.
„Искам всички да сме здрави и да зарадваме всички привърженици, защото го заслужават“, завърши бранителят.