Иво Аръков напусна "Хелс Китчън"

Ресторантьорът Патрицио също си тръгна от шоуто

Нещо за четене
09:16 - 10 Април 2025
2627
Иво Аръков напусна "Хелс Китчън"

Две драматични елиминации белязаха най-горещото кулинарно риалити Hell’s Kitchen тази вечер. Представителят на звездния отбор Иво Аръков не успя да впечатли шеф Виктор Ангелов със своята интерпретация на традиционна италианска паста и загуби мястото си в надпреварата. Междувременно сладкодумният Патрицио не се справи с лидерството в синята кухня по време на вечерната резервация и се прости с мечтата за голямата награда от 100 000 лв.

Първият инфарктен сблъсък за вечерта дойде от лагера на Златните, които се бориха за спасение и имунитет. В него единствено актьорът Даниел Пеев-Дънди се справи задоволително със задачата и ще продължи участието си в надпреварата и следващата седмица. Иво Аръков обаче получи строга критика за ястието и отношението си към поставените задачи, което доведе до елиминация.

Индивидуалните сблъсъци в Кухнята на Ада продължиха по време на мастъркласа с участието на загубилия вчера отбор на Сините. Те трябваше да пресъздадат рецепта на шеф Владислав Пенов, но  грешка в последните секунди лиши номинирания Едуард от шанс за победа. Ценният имунитет спечели опитният Владов, докато слабото представяне на италианеца Патрицио му донесе нова оранжева престилка.

Вечерната резервация започна с чисто новото фюжън меню на шеф Виктор Ангелов. Начело на Червените застана острието Едуард, а сините куртки поведе Патрицио. Новите ястия доведоха до множество грешки и проблеми и за двете кухни, които не успяха да завършат вечерите си. Разочароващото представяне на Патрицио не остави друг избор на шеф Ангелов и неговото участие в предаването приключи.

Чаровният италианец е следващият ексклузивен гост в официалния подкаст “Кухнята след Ада”. В него той ще обсъди със Станислав своето запомнящо се участие в кулинарната надпревара, борбата за надмощие при Сините и предстоящата сватба със сензацията от сезон 5 на Hell’s Kitchen Цветомира.