Камбуров с още две крачки към рекорда

Нападателят на Берое вкара и двете попадения за заралии при успех над Ботев Враца

14:58 - 13 Февруари 2021
1889

Феноменален гол на Мартин Камбуров със задна ножица в добавеното време донесе драматична победа на Берое с 2:1 като гост на Ботев Враца.

Завърналният се преди ден в тима на Берое Камбуров вкара 247-ия и 248-ия си гол, с което донесе успеха на "заралии". Първият бе от дузпа в 12-ата минута, а вторият със задна ножица в добавеното време на двубоя.

Камбуров вече е само на 6 от подобрение на рекорда на Петър Жеков.
Попадението за тима на Антони Здравков вкара Мартин Николов в 19-ата минута. Но Ботев Враца изпусна дузина положения, повечето от тях чисти и определено трябва да съжалява, че пропусна успеха и поне точката.

Вратарят на "заралии" Генадий Ганев също направи много спасявания. След този мач Берое събра 31 точки, а Ботев Враца остава с 15.