Камелия показа порасналите си деца
Изпълнителката се наслаждава на слънчевите дни и свободното време със своето семейство
Фолк звездата Камелия вече официално даде старт на летния сезон. Изпълнителката се наслаждава на слънчевите дни и свободното време със своето семейство, като не пропуска да споделя щастливите мигове в социалните мрежи.
След като сбъдна най-голямата си мечта – да стане майка, животът на певицата се промени значително. Днес грижите за сина ѝ Баян и дъщеря ѝ Касия са неин основен приоритет, а самата тя неведнъж е признавала, че майчинството е най-голямото щастие, което е изпитвала.

Камелия често показва колко е привързана към децата си и колко пълноценен се е превърнал животът ѝ след появата им.
Преди ден тя публикува снимка в Instagram профила си, която буквално разтопи феновете. На нея виждаме двете ѝ деца, които играят безгрижно под щедрите лъчи на слънцето. „Чисти и невинни. Не са ли децата ангелите на земята, дошли да ни помогнат да се осъзнаем“, гласи емоционалното послание на Камелия.
Кадърът бързо събра хиляди реакции и десетки комплименти от фенове, които не скриха възхищението си от външния ѝ вид.