Къри се контузи, а Голдън Стейт падна от Клипърс

11:02 - 28 Октомври 2024
353

Звездата на Голдън Стейт Уориърс Стеф Къри получи контузия на глезена при загубата от Лос Анджелис Клипърс със 104:112 в мач от НБА.

Къри трябва да е преминал изследвания, но все още не се знае колко тежка e травмата на гарда на "воините".

Къри изкълчи глезена си за първи път малко по-малко от три минути преди края на третата четвърт. Той веднага бе изваден, но се завърна на паркета четири минути след началото на последната част.

Само няколко секунди по-късно той влоши травмата си. Този път Къри напусна паркета и се отправи към съблекалнята.

Най-резултатен в срещата бе Андрю Уигинс с 29 точки. За Лос Анджелис Клипърс над всички бе Ивица Зубац с 23 точки и 18 борби. Джеймс Хардън добави 23 точки, 7 борби и 11 асистенции.