Кристъл Палас удари Уулвс, Форест удържа 0:0 срещу Брайтън

10:28 - 19 Октомври 2022
1769

Кристъл Палас задълбочи кризата в Уулвърхемптън, след като го победи с 2:1 в мач от 12-ия кръг на Висшата лига.

"Вълците" поведоха в 31-ата минута след гол на Адама Траоре, но "орлите" стигнаха до обрат с попадения на Еберечи Езе две минути след почивката и Вилфрид Заха в 70-ата минута.

Уулвс остава на 17-о място във временното класиране, след като това беше четвърта загуба за отбора в последните 5 мача. Палас излезе на 10-о място с 13 точки.

Брайтън завърши наравно 0:0 в домакинството си на Нотингам Форест в мач от 12-ия кръг на Висшата лига. Така "чайките" записаха четвърти пореден двубой без победа.

Брайтън остава на 7-ата позиция в класирането на Премиър лийг с 15 точки, а Нотингам все още е предпоследен с 6.