Левски плати на Славия първия транш за Фабиен

У нас
12:19 - 06 Март 2025
585
Левски плати на Славия първия транш за Фабиен

Левски и Славия ще се изправят един срещу друг в неделя, 9 март, в поредното издание на най-старото столично дерби. Това обаче не пречи на „сините“ да пратят пари на „Овча купел“, които „белите“ могат да използват срещу тях.

На „Герена“ изпълниха договореностите си със Славия и преведоха в срок първия транш по сделката с Карл Фабиен.

Както е известно, сделката с Фабиен бе на кантар до последно. Причина за това бяха агентите му, които на два пъти се запънаха. В крайна сметка приеха условията, които им предложиха от двата клуба.

От Левски обявиха пред „Мач Телеграф“, че няма правило Карл Фабиен да не бъде използван в неделя срещу бившия му клуб, а това важи и за Иван Андонов, който пое в обратната посока.