Локо Сф: "Четвъртък на обяд - уиски и Преслава, това не означава, че и за мачове става"

Ботев Пд отвя железничарите на Колежа - 6:0

14:31 - 26 Октомври 2023
3246

Ботев Пловдив разби с 6:0 Локомотив София в мач от 15-ия кръг на еfbet Лига. Футболистите на Душан Керкез тотално надиграха съперника и дори можеха да постигнат още по-убедителен успех.

Столичните железничари бяха потресаващо слаби в дефанзивен план и се придвижваха много бавно по терена, като закъсняваха с намесите си. Антоан Бароан и Самюел Акере вкараха по два гола в двубоя, а по едно добавиха Ивелин Попов и Уме Емануел.

Съдията Ивелин Занев свири скандална дузпа за „канарчетата“ в края на първото полувреме.

Антоан Бароан се превърна в най-резултатния чужденец в историята на Ботев Пловдив, като вече има 26 гола на сметката си.

Ивелин Попов изигра мач номер 600 в своята кариера.