Маджо и още 200 казаха последно сбогом на ген. Любен Гоцев (СНИМКИ)
Банкерите Младен Михалев-Маджо и Петя Славова, говорителят на кръга „Монтерей” Виктор Вълков, бившият шеф на Национална служба за сигурност Иван Драшков и още около 200 души близки и приятели изпратиха ген. Любен Гоцев в последния му път, видя репортер на Lupa.bg.
90-годишният Любен Гоцев почина в четвъртък след продължително боледуване. Погребението на митичния генерал, добил славата на „кукловод на прехода”, беше насрочено за 11.00 ч. днес.
Последно сбогом с генерала си каза и президентът на футболен клуб „Славия” Венци Стефанов. Пред Ритуалната зала се беше извила огромна опашка от приятели и сподвижници на Любен Гоцев, които искаха да отдадат последна почит на стария си другар.


Младен Михалев-Маджо (със светлосинята маска) чака пред Ритуалната зала заедно с десетки останали

Въпреки тъжния повод Петя Славова не бе пренебрегнала елегантния си стил.

Виктор Вълков също вече трудно се придвижва сам.


Бившият шеф на Национална служба за сигурност и бивш зам.-председател на ДАНС Иван Драшков също не забрави стария си приятел.

Президентът на ФК "Славия" Венци Стефанов чака пред Ритуалната зала.



Снимки: Агнес Методиева
