Ман. Сити уби трагиците от Юнайтед

Топ
18:01 - 06 Ноември 2021
4440

Манчестър Сити размаза градския съперник Манчестър Юнайтед в дербито и го би само с 2:0 на „Олд Трафорд”. „Гражданите” тотално подчиниха своя противник, а двата гола във вратата на „червените дяволи” бяха най-малкото, с което домакините се отърваха.

Ерик Баи имаше нещастието да си реализира автогол още в седмата минута, с който бе открит резултатът, а Бернардо Силва увеличи преднината на „гражданите” в продължението на първата част.

Тимът на Оле Гунар Солскяер разочарова за пореден път своите фенове, като играчите на домакините успяха да докоснат топката в противниковото наказателното поле едва един единствен път и то в заключителните секунди на мача, когато „червените дяволи” стигнаха до единствения си ъглов удар в мача.