Минимални победи за Торино и Сасуоло

11:04 - 07 Март 2023
1542

С гол на Ян Карамо отборът на Торино победи у дома Болоня с 1:0 в последния мач от 25-ия кръг на Серия А.

Торинци доминираха през целия двубой и заслужено стигнаха до трите точки, с които събраха 34 и се изкачи на девето място в класирането. Болоня има точка повече и заема осма позиция.

Единственото попадение падна в 22-а минута, когато котдивоарецът Карамо реализира след асистенция на Санабрия.

В другата среща от снощи Сасуоло се наложи срещу гостуващия Кремонезе с 3:2. Късен гол на резервата Байрами донесе успеха, с който Сасуоло се изкачи на 13-о място.

Кремонезе записа първата си победа в елита миналата седмица след 2:1 срещу Рома и затвърди добрите впечатления, като максимално затрудни състава на Сасуоло. Кремонезе губеше с 0:2 до почивката, но направи частичен обрат през втората част с два гола на Десерс.

В добавеното време на мача влезлият като резерва албанец Недим Байрами реализира победния гол за Сасуоло.