На пожар: Извикаха защитник на Левски в националния
Кристиан Димитров заменя контузилия се Емил Ценов

Футболистът на Левски Кристиан Димитров заменя контузения Емил Ценов в националния отбор на България.
"Футболистът на руския Оренбург Емил Ценов, който получи повиквателна за предстоящите световни квалификации с Турция (11 октомври) и Испания (14 октомври), отпада от състава на България заради контузия. На негово място бе повикан защитникът на Левски Кристиан Димитров", се казва в официалното съобщение на централата.
Селекционерът на националния отбор на България по футбол Александър Димитров обяви вчера пълния списък с футболисти, на които ще разчита за предстоящите световни квалификации.
На 11 октомври тимът посреща Турция, воден от Винченцо Монтела, на Националния стадион "Васил Левски" в София от 21:45 часа, а на 14 октомври гостува на Испания на стадион "Хосе Сория" във Валядолид от 20:45 часа местно време.