Наполи се издъни срещу Лече, Петко Христов и Специя не успяха да спрат Юве

11:39 - 01 Септември 2022
1916

Наполи допусна неочаквана погрешна стъпка в италианската Серия А. Неаполитанците завършиха наравно 1:1 у дома си срещу новака Лече в мач от 4-ия кръг на италианското първенство.

Елиф Елмас откри резултата в 27-ата минута, а малко преди това Лоренцо Коломбо пропусна дузпа. В 31-ата минута Коломбо все пак се разписа със страхотен удар извън наказателното поле.

„Партенопеите” остават на 3-о място във временното класиране с 8 точки, докато Лече е 15-и с 2 точки.

Ювентус се завърна към победите в Серия А, надделявайки с 2:0 над Специя у дома. Душан Влахович откри резултата в 9-ата минута, а в добавеното време на мача новото попълнение Аркадиуш Милик оформи крайния резултат.

„Бианконерите” заемат 4-о място във временното класиране с 8 точки, докато Специя е 13-и с 4 точки.

За гостите като титуляр започна националът Петко Христов и остана на терена през целия двубой.