Наско се тормозил за селекцията след хикса с ЦСКА

У нас
14:31 - 06 Март 2025
793
Наско се тормозил за селекцията след хикса с ЦСКА

Собственикът на Левски Наско Сираков хем бил доволен от спечелената точка срещу ЦСКА, хем и признал нещо, което го притеснявало.

„Синята“ легенда коментирал след равенството 2:2, че тимът не разполага с голова машина и с лидер. Както и с типичен плеймейкър. Именно това ще е една от целите на Левски за лятната селекция – изнамирането на отличен централен нападател, както и на офанзивен халф, който да дърпа конците.

Фактът, че „сините“ изпуснали средата на терена срещу ЦСКА, безпокоял Наско Сираков. Той очаквал много повече от полузащитниците на Левски и видял немалко минуси в играта на тима като цяло, но въпреки всичко се радвал на измъкнатото равенство. Близки до него обаче твърдят, че притеснението било повече от радостта.