Нова мъка на "Герена": Червена Арда посече Левски

Радостта на сините трая само 61 секунди

20:36 - 05 Декември 2020
2221

Безидеен Левски се срина срещу Арда. "Сините" загубиха домакинството си на тима от Кръджали по нелеп начин, след като в 89-ата минута успяха да изравнят, но само секунди по-късно допуснаха второ попадение и се простиха с надеждите си да вземат поне точка от срещата.

Арда поведе в резултата в края на първото полувреме чрез Матеус Леони. При гола останаха съмнения за засада, но такава не бе дадена от Ивайло Стоянов.

В заключителните минути на срещата "сините" стигнаха до изравнителен гол дело на Паулиньо.

Столичани обаче не се ориентираха добре след подновяването на играта и Иван Коконов оформи крайното 2:1 за гостите.

Поражението е първо за новия треньор на Левски Славиша Стоянович, който дебютира начело на тима с победа над Локомотив Пд на "Герена".

Снимки: Lap.bg