НОВО ДЪНО ! България с издънка и срещу Гибралтар!

23:45 - 09 Юни 2022
7400
НОВО ДЪНО! България с издънка и срещу Гибралтар!

България завърши 1:1 като гост на Гибралтар в среща от Лигата на нациите. Резултатът е, меко казано, срамен и се нарежда сред най-големите резили в историята на националия отбор.

Георги Минчев откри резултата с глава в добавеното време на първото полувреме. Лиъм Уокър изравни от дузпа в 61-ата минута.

Това бе дебют на Георги Иванов начело на "лъвовете", след като техническият директор на Българския футболен съюз застана временно начело на националния отбор, след оставката на Ясен Петров.

Пловдивския Джанини хвърли кърпата след срамното крушение от Грузия с 2:5 в Разград.

Така, въпреки треньорската рокада, затъването на националния тим продължава и предстои да разберем какво ни очаква в гостуването на Грузия, която постигна третата си поредна победа в Лигата на нациите, надигравайки Северна Македония като гост с категоричното 3:0