Огромен скандал в Германия, след като Ненад Биелица уари Лирой Сане (ВИДЕО)

Треньорът на Унион Берлин налетя на германския национал

12:13 - 25 Януари 2024
25357

Байерн Мюнхен се наложи трудно с 1:0 срещу Унион Берлин в отложен мач от 13-ия кръг на Първа Бундеслига. На „Алианц Арена“ се стигна до невероятни сцени, а главни действащи лица бяха треньорът на Унион Ненад Биелица и футболистът на Байерн Лерой Сане.

Единственият гол в мача отбеляза Рафаел Герейро в самото начало на второто полувреме, оставяйки Байерн в битката за титлата.

Жером Русийон можеше да изравни за гостите в 72-ата минута, но Мануел Нойер се отличи и спря удара му.

Очевидно това доста изнерви треньора на гостите Ненад Биелица. Няколко минути по-късно той предизвика истински хаос.

Лерой Сане дойде да вземе топката близо до пейката на Унион. Тогава настана истинска врява.

Ненад Биелица удари Лерой Сане два пъти в главата. Той получи директен червен картон.

Няма съмнение, че червеният картон е нищо в сравнение с наказанието, което хърватският треньор ще получи.

Такива неща не са за пренебрегване. Ненад Биелица ще бъде глобен и наказан за определен брой мачове.