Първи искри в новия сезон на „Ергенът“

Рупецова скочи на останалите момичета

Нещо за четене
20:43 - 16 Февруари 2025
13372
Първи искри в новия сезон на „Ергенът“

Интригата в новия сезон на „Ергенът“ вече е налице, а повод за това стана новото правило, според което участничките вече ще могат да показват симпатии не само към ергена, за когото са дошли в Шри Ланка, а и към другия, за чието съществуване дори не подозираха. Нововъведението бързо се превърна в тема номер сред момичетата в имението, видя Lupa.bg.

И докато повечето дами в отбора на Виктор открито признаха, че биха искали да опознаят и Мартин, тези, които са дошли, за да се борят за сърцето на Елвиса, останаха доста по-резервирани. Отявлен защитник на тезата, че всяка ергенка трябва да си знае територия се оказа изкусителната писателка Даниела Рупецова.

„Аз не виждам логика в това аз, ако харесвам Мартин като мъж, или обратното – ако харесвам Виктор като мъж, в крайна сметка да избера другия. Ние сме тук за любов, а не за да останем във формата колкото се може по-дълго. Ако харесваш единия мъж и неговите качества, е почти невъзможно да харесаш другия, защото те са коренно различни“, бе категорична красавицата от Пазарджик, с което даде ясно да се разбере, че нея Виктор не би ѝ паснал по нито един параграф.