0:0 в Стара Загора

У нас
22:04 - 29 Юли 2024
1055

Берое и Локомотив София изиграха един от най-скучните мачове от началото на шампионата.

В двубой от втория кръг двата тима разделиха по точка след 0:0 на стадиона в Стара Загора, като спукаха топката - буквално и преносни.

Заради жегата в града двата тима проспаха първата част, като все пак една идея по-активни бяха домакините.

Дотолкова, че в средата на полувремето играта беше спряна за няколко секунди, след като топката на терена се спука и трябваше да бъде заменена с нова.

Така Берое продължава да бъде без загуба от началото на сезона - с успех и равенство, като има 4 точки.

Локомотив от своя страна пък стига до първа точка през новата кампания след болезнената загуба от Левски в миналия кръг.