Реал Мадрид безгрешен и без Белингам

12:04 - 09 Ноември 2023
1672

Реал Мадрид продължи перфектната си серия в Шампионската лига и победи с 3:0 Брага в мач от група "C" на турнира.

Браим Диас откри резултата в 27-ата минута, а Винисиус добави второ попадение в 58-ата. Родриго реши всичко с трети гол в 61-вата минута. Домакините играха без голямата си звезда Джуд Белингам, който бе с лека контузия и така и не влезе в игра.

Кепа Арисабалага пък се контузи по време на загрявката и бе заменен в последния момент от Андрий Лунин.

Брага, от своя страна, може да съжалява, тъй като пропусна дузпа още в 6-тата минута. Така “лос бланкос” вече и математически се класираха за елиминациите. Брага пък остава с 3 точки в групата. В предишната среща между двата тима Реал спечели в Португалия с 2:1.