Реал Мадрид тръгна с обрат срещу новак

Шампионите спечелиха визитата си на Алмерия

11:11 - 15 Август 2022
1894

Реал Мадрид имаше известни проблеми в първия си мач от сезона в Ла Лига, но стигна до победа с 2:1 при гостуването си на Алмерия.

Ларджи Рамазани откри резултата в шестата минута, а Лукас Васкес изравни в 61-ата минута. Дейвид Алаба донесе победата на "белите" след брилянтно изпълнение от фал в 75-ата минута.

Австрийският национал се разписа с първото си докосване, след като се появи на терена секунди по-рано.

Карло Анчелоти остави на пейката някои основни играчи, като Каземиро, Лука Модрич, Алаба и Милитао, което се отрази на играта на тима. Шампионът на Испания стигна до бората, след като някои от тях влязоха в игра. Дебют за тима в Ла Лига направиха новите попълнения Антонио Рюдигер и Орелиан Чуамени.