Реал не остави шанс на Наполи в голово шоу, Брага удържа Унион

11:18 - 30 Ноември 2023
1086

Реал Мадрид надви тима на Наполи с 4:2 в среща от 5-ия кръг на група "С" в Шампионската лига. Домакините вкараха чрез Родриго (11'), Джуд Белингам (22'), Николас Пас (84') и Хоселу (90'+4'), а за гостите се разписаха Джовани Симеоне (9') и Андре-Франк Замбо Ангиса (47').

Успехът гарантира лидерската позиция на мадридчани, докато неаполитанците ще трябва да внимават в последния си мач срещу Брага, който завърши 1:1 срещу тима на Унион (Берлин). За гостите откри Робин Госенс (42'), но през втората част Алваро Джало (51') изравни.

Домакините пък играха близо час с човек по-малко, след като Ниакате получи директен червен картон в 30-ата минута.

За Унион дебютира новият треньор на тима Ненад Биелица, но и той засега не успя да спре кошмарната серия на тима от 16 поредни мача без успех във всички турнири.