Реал се издъни, удариха Зидан с бутонка в лицето

Кралския клуб завърши 2:2 със Селта в Мадрид

12:50 - 17 Февруари 2020
1667

Реал Мадрид се издъни в домакинството си срещу Селта и записа равенство от 2:2 в двубоя си от 24-и кръг на Ла Лига.

Гостите поведоха още в 7-ата минута, а в 52-рата Тони Кроос възстанови равенството. "Белите" стигнаха до обрата след точно изпълнение от дузпа на Серхио Рамос, но Селта не се отказа до последно и в 85-ата минута Денис Суарес оформи крайното 2:2.

Звездата на "Кралския клуб", Еден Азар, най-накрая се завърна в игра, след като се възстанови от контузията, която получи през ноември. Белгиецът направи добър мач, печелейки дузпата за своя тим.

Наставникът на Реал - Зинедин Зидан, беше замесен в неприятен момент за треньора.

В 60-ата минута на двубоя играч на Селта се вряза по случайност в треньора, опитвайки се да достигне до една топка. В резултат на това и двамата се оказаха на тревата, а френският специалист получи бутонка в лицето, макар и не нарочно.

След инцидента и двамата съумяха да продължат участието си в срещата без травми.