Рутинна победа за Юве, Наполи също не се предава

Лацио би с гол в края

20:35 - 11 Април 2021
1818

Ювентус не срещна особени трудности при домакинството си на Дженоа и го победи с 3:1 в двубой от 30-ия кръг на италианската Серия А.

Деян Кулушески откри в петата, а Алваро Мората удвои в 22-ата минута. Джанлука Скамака върна едно попадение за гостите в 49-ата, но резервата Уестън МакКени вкара трети гол за домакините в 70-ата минута, с което оформи и крайния резултат.

Наполи успя да спечели с 2:0 при гостуването на Сампдория.

Момчетата на Дженаро Гатузо имаха нужда от успех, за да продължат гонитбата с тимовете пред себе си за влизане в Шампионската лига. "Адзруите" се оттеглиха с аванс от 1:0 на полувремето, след като Фабиан Руис матира Емил Аудейро.

През втората част и двата тима имаха своите шансове, но 4 минути преди края на редовното време, все пак, Виктор Осимен успя да подпечата трите точки за своя тим с гол за крайното 2:0.

Така Наполи излезе 4-ти, на точка пред Аталанта, който има тежка визита на Фиорентина по-късно днес.

Лацио изтръгна важна победа като гост на Верона с минималното 1:0. Единственото попадение бе дело на Сергей Милинкович-Савич в добавеното време на срещата.